HISTÓRIA FIRMY

Vstupujeme na zahraničný trh v novom šate

Rok 2020 je rokom veľkých zmien v našej firme. Začali sme od zmeny vzhľadu. Vzniká tiež nové sídlo s rozsiahlym technologickým zázemím. Je to tiež rok našej expanzie na zahraničné trhy.

Rozširujeme našu ponuku o systémy RFID

Poskytujeme služby v oblasti IT od roku 2012. Sme dodávateľom a integrátorom IT systémov špecializujúcich sa na integráciu UHF RFID, HF RFID a čiarových kódov. Zaoberáme sa tiež predajom značky RFID UHF. Poskytujeme kompletné IT riešenie podporujúce riadenie logistiky pre všetky priemyselné odvetvia. Náš systém umožňuje kombinovať mnoho technológií do jedného spoločného organizmu.Poskytujeme služby v oblasti IT od roku 2012. Sme dodávateľom a integrátorom IT systémov špecializujúcich sa na integráciu UHF RFID, HF RFID a čiarových kódov. Zaoberáme sa tiež predajom značky RFID UHF. Poskytujeme kompletné IT riešenie podporujúce riadenie logistiky pre všetky priemyselné odvetvia. Náš systém umožňuje kombinovať mnoho technológií do jedného spoločného organizmu.

Rozvíjame sa - upratovacie služby

Doterajšia spokojnosť našich zákazníkov spôsobila, že v roku 2006 sme sa rozhodli rozšíriť rozsah našej práce o upratovacie služby. Veríme, že vlastnosti, ktoré nám pomohli dosiahnuť úspech na trhu s práčovňami, budú našou výhodou v tejto oblasti a profesionálny upratovací personál, ktorý sme získali, zaručí spokojnosť našich zákazníkov.Doterajšia spokojnosť našich zákazníkov spôsobila, že v roku 2006 sme sa rozhodli rozšíriť rozsah našej práce o upratovacie služby. Veríme, že vlastnosti, ktoré nám pomohli dosiahnuť úspech na trhu s práčovňami, budú našou výhodou v tejto oblasti a profesionálny upratovací personál, ktorý sme získali, zaručí spokojnosť našich zákazníkov.

Zriadenie oddelenia nemocničnej práčovne

V roku 2000 sme vytvorili oddelenie nemocničného práčovníctva. Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu služieb, vybavujeme naše práčovne najnovšími práčkami a špičkovými žehličkami. V súčasnosti máme práčovňu plne prispôsobenú na poskytovanie služieb nemocniciam a gastronómii, závodom potravinárskeho priemyslu a hotelom. Personál práčovní bol starostlivo vybraný a vyškolený. Vďaka náhodným kontrolám bakteriologickej čistoty prania sme si istí, že ponúkame najvyššiu úroveň služieb. Máme dopravné zázemie, ktoré zaručuje včasný zber a dodávku bielizne.V roku 2000 sme vytvorili oddelenie nemocničného práčovníctva. Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu služieb, vybavujeme naše práčovne najnovšími práčkami a špičkovými žehličkami. V súčasnosti máme práčovňu plne prispôsobenú na poskytovanie služieb nemocniciam a gastronómii, závodom potravinárskeho priemyslu a hotelom. Personál práčovní bol starostlivo vybraný a vyškolený. Vďaka náhodným kontrolám bakteriologickej čistoty prania sme si istí, že ponúkame najvyššiu úroveň služieb. Máme dopravné zázemie, ktoré zaručuje včasný zber a dodávku bielizne.

Založenie spoločnosti

Spoločnosť Magielek bola založená v roku 1997 ako rodinná spoločnosť. Spočiatku fungovala ako hotelová práčovňa. Postupne čoraz viac klientov využívalo naše služby, dôverovalo našej profesionalite a poskytovaniu služieb v dohodnutom termíne. Spoločnosť Magielek bola založená v roku 1997 ako rodinná spoločnosť. Spočiatku fungovala ako hotelová práčovňa. Postupne čoraz viac klientov využívalo naše služby, dôverovalo našej profesionalite a poskytovaniu služieb v dohodnutom termíne. 

GALÉRIA